2.12.2015 445_large

Noorkoka auhinnareis

2015 aasta noorkokaks pärjati Taavi Tali Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist ning Santa Maria, kui võistluste üks peasponsoreid, autasustas Taavit gurmeereisiga toidutrendide mekasse: Londonisse.

Food Concept Study Touri läbiviijaks oli inglise tippagentuure M&C Allegra FS ning koos Santa Maria Balticumi foodiedega sai noorkokk kogeda väga erinevate söögi- ja joogikohtade kontseptsioone.

Teekonda alustati King`s Crossi piirkonnast mis on trendikas nii noorte kui arenevate ettevõtete seas, näiteks kolib Google`i peakontor sinna. Pildil näha Caravan Coffe`s maitsesime värskelt röstitud kohvi koos donatsiga. www.caravankingscross.co.uk. Kohapeal kohviröstimine tõusev trend.

Tuuril sai pilk heidetud nii kallima sisekujundusega Iraani caffe Dishoomi, kui aina populaarsust koguv Vientnami kööki, samuti väiksematesse lõunatoidu kohtadesse ning ka väga kitsale sihtrühmale suunatud kohtadesse.
Mõned näited . www.crosstowndoughnuts.com; wasabi.uk.com; hopvietnamese.com; www.nudeespresso.com jne

Meie sihtpunkiks oli Shoreditchi piirkonnas erinevate stiilidega pop ja noortepärane streetfoodi söögikoht Dinerama.

Kõik gurmeereisil käinud foodied jäid kogetuga väga rahule ning usun, et noorkokk Taavi Tali sai sealt inspiratsiooni edaspidiseks ning sellist laadi auhinnad on motivatsiooniks tulevastele noorkokkadele.

Comments are closed.