EESTI PEAKOKKADE ÜHENDUS

Suurüritused peakokkadega- hea võimalus aidata kaasa Eesti toidukultuuri arengule ja saada täiesti eriline toitlustuselamus!

Aates 2019 aaasta sügisest pakume võimalust tellida enda suurürituse läbiviimiseks ka Peakokkade meeskonna teenust. Meie esimeseks suurürituseks oli Laulupeo gourmet telk koostöös Põltsamaa Felix'iga. Teiseks, Eesti Maaseadus 100, toitlustuse eest vastutamine teatris Ugala (600 inimest), tellijaks Riigikantselei. Ning suurimaks, 900 inimese änuõhtu Eesti rahva Muuseumis 1.02, mil pandi punkt EV100 programmile.
Kui soovite tellida peakokkade meeskonda oma üritusele, siis palun täitke esmase info saatmiseks all-olev vorm. Võtame teiega seejärel ühendust ja lepime kokku parimas võimalikus! Kui Sul on soov leida toitlustaja enda pisemale üritusele ( juubelid, pulmad, firmapeod), siis anna meile oma soov teada. Suuname info edasi meie liikmetele, kes hea meelega need pakkumised vastu võtavad.

Peakokkade meeskonnaga, saad võimaluse oma üritusest tõeliselt professionaalne ja eriline sündmus teha, kõik peakokkade meeskonna liikmed on ise aktiivselt külalistega suhtelmas ning pakume alati iga peakoka isiklikke lemmikroogasid, puhtast Eesti toorainest ja naerul näoga.
Teiseks on teil sellega võimalus panustada EPÜ arengusse ja selle läbi ka Eesti toidukultuuri arengusse!   
EPÜ tänab toetajaid: Reaton, Karisma, Lux Veg, Kaupmees, HoReCa Service, Pähkla Forell, Treppoja Sahver, Gemoss jt.
Email again: