AASTA NOORKOKK VÕISTLUSTELE REGISTREERUMINE
Aasta Noorkokk 2023
I KOHT
Aljona Koch -- Tallinna Teeninduskool
II KOHT
Helena Höövelson -- Tartu Rakenduslik Kolledž
III KOHT
Cerle Siim -- Rakvere Ametikool
Aasta Noorkokk 2023 auhinnafond
I KOHT
Instituudis Lyfe(endine Paul Bocuse) õppimine 05-07.2024 ---- Prantsuse Instituut Eestis
Mcusta Zanmai kokanugade kinkekaart 100€ -- Tallinn Cutlery
Küpsetuskoolitus meister pagar Leho Metsa'ga jaanuaris -- Balt Hellin
SanPellegrino karastusjoogid -- Svensky kaubandus
II KOHT
Õhtusöök kahele 180kraadi by Matthias Diether --- Paulig Pro
Mcusta Zanmai kokanugade kinkekaart 75€ -- Tallinn Cutlery
Küpsetuskoolitus meister pagar Leho Metsa'ga jaanuaris -- Balt Hellin
SanPellegrino karastusjoogid -- Svensky kaubandus
III KOHT
Mcusta Zanmai kokanugade kinkekaart 50€ -- Tallinn Cutlery
Küpsetuskoolitus meister pagar Leho Metsa'ga jaanuaris -- Balt Hellin
SanPellegrino karastusjoogid -- Svensky kaubandus
Auhindu võib veel lisanduda EPÜ koostööpartneritelt
Võistlused toimuvad
18. novembril Kultuurikatlas festivalil Maitsev Eesti
OSAVÕTUTINGIMUSED:
AASTA NOORKOKK 2023 REEGLID
Köögiplaan
Taldrikud
Kalkulatsioon
Tellimisnimekiri
KKK
Amuse Bouche söömisel võib kasutada abivahendit(kahvel, lusikad). Ei pea olema näpu vahelt söödav. serveerimisalused võtab iga võistleja ise kaasa
Rukkilinnas on mõeldud rukkilinnase jahu
Seaabaliha saavad kõik võistlejada sarnased tükid. pikema kiuga ja väiksema kelmega. ilma kondita
Luxveg ürdid võib kas meilt tellida või vajalik kogus ise kaasa võtta
Krameri tüviõun -- Viljaliha tihe kollakasvalge, hea magushapu maitsega
Pärandi peet -- erivärvilised peedid. ei pea kasutama kõiki värve, kuid minimaalselt 2
Trühvli pasta pole lubatud ega ka teised soolaga maitsepastad
Tellimuslehe peavad esitama ainult finalistid ja tähtajaks 05.11
AASTA NOORKOKK
AASTA | I KOHT | II KOHT | III KOHT |
---|---|---|---|
2022 | Jelizaveta Shalova (Tallinna Teeninduskool) | Heidi Haugas (Tartu Rakenduslik Kolledž) | Sass Kesküla (Kuressaare Ametikool) |
2021 | Joosep Järvmaa (Pärnumaa KHK) | Ilja Frolov (Tallinna Teeninduskool) | Emily Kimmel (Viljandi KHK) |
2020 | Carina-Elisabeth Hade (Tartu KHK) | Marleen Murumets (Kehtna KHK) | Alice Adamson ( Järvamaa KHK) |
2019 | Noel Moglia (Tallinna Teeninduskool) | Vladyslava Turchyn (Pärnumaa KHK) | Ganila Gladkihh (IVKHK Narva õppekoht) |
2018 | Roland Visnapuu (Tallinna Teeninduskool) | Rasmus Reismaa (Tartu KHK) | Lilija Vitkovskaja (Tallinna Teeninduskool) |
2017 | Andra Holland (Pärnumaa KHK) | Karl-Martin Miliste (Kehtna KHK) | Lele Luup (Tartu KHK) |
2016 | Kristiina Sireli (Pärnumaa KHK) | Martin Kasperovitš (Tallinna Teeninduskool) | Aleksander Tamming (Tallinna Teeninduskool) |
2015 | Taavi Tali (Olustvere TMK) | Erik Tammeleht (Pärnumaa KHK) | Reili Randmaa (Kehtna KHK) |
2014 | Maxim Žolobov (Tallinna Teeninduskool) | Tuule Kivihall (Kuressaare Ametikool) | Karina Uibopuu (Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool / praegu Kehtna KHK) |
2013 | Margo Paluoja (Pärnumaa KHK) | Riho Somermann (Haapsalu KHK) | Kristiina Rauba (Tartu KHK / praegu Tartu Rakenduslik Kolledž) |