“PEAKOKAD KOOLIS”

2019 aasta septembris ja oktoobris olid 43 Eesti peakokka koostöös Maaeluministeeriumiga külastamas Eesti põhikoole. Peakokad viisid läbi kodundustunde ja kokkasid koos lastega ning tutvustasid toiduvalmistamise põhitõdesid. Projekti raames valmis 30st retseptist koosnev abimaterjal, mis sisaldab ka õppevideoid.

2020 valmistasime koos juurde veel 9 retseptivideot ja meil on hea meel teatada, et projekt jätkub.

2019 aasta septembris ja oktoobris olid 43 Eesti peakokka koostöös Maaeluministeeriumiga külastamas Eesti põhikoole. Peakokad külastasid 100 kooli, projektis sai osaleda 2348 õpilast. Projekt koosnes kahest etapist, millest esimeses toodeti kodundustundidesse abimaterjalid (retseptid ja õppevideod on kättesaadaval veebilehel www.eestitoit.ee) ning teises etapis toimus koolide külastamine ja kodundustundide läbiviimine peakokkade poolt. Projekti jätkati 2020. aastal ning ka käesoleval aastal soovib Maaeluministeerium jätkata valminud materjalide tutvustamise ning koolide külastamisega.

Õppevideod ja retseptid asuvad vaatamiseks siin:
https://www.eestitoit.ee/et/kategooriad/peakokad-kooli

Hea meel on teatada, et projekt “Peakokad koolis” jätkub! Alustame 2022 sügisprojekti registreerimisega! Palun saatke huvi korral allolev registreerimisleht 03.10.2022 ning võimaluse korral lepime ühiskokkamise kokku. Täiendav info ja küsimused e-postile: kokadkoolis@chef.ee

Palun täida ankeet siin: